Hotel, sanatorium, a może kwatera prywatna? Niedrogi wyjazd do Ciechocinka? To możliwe!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)

17798619064_fc45474ab4_b

Planujesz wybrać się do Ciechocinka, aby sprawdzić na własnej skórze czy opinie dotyczące znanych uzdrowisk oraz panującej tam relaksacyjnej atmosfery są prawdziwe? Do tego interesuje cię niedrogi pokój w jednym z uzdrowisk lsub hotelu? Poznaj najciekawsze oferty i Ciechocinek, jakiego jeszcze nie znałeś.

Wybierając się do Ciechocinka, z pewnością większość osób wybierze zakwaterowanie oraz specjalne zabiegi w znanych uzdrowiskach. Bez wątpienia takie połączenie sprawi, że przez czas naszego pobytu będziemy mogli odpocząć i nabrać dodatkowych sił. W zależności od indywidualnych preferencji oraz tego, ile planujesz wydać pieniędzy do wyboru masz kilka możliwości.

Gdzie szukać najtańszych ofert?

Jeżeli interesują nas tanie pokoje w Ciechocinku, to najlepszym wyborem będą prywatne kwatery. Ceny za osobę potrafią być niższe niż 20 złotych za dobę, dzięki czemu portfel nie będzie narażony na wielkie koszty. Warto również zaznaczyć, że liczba ofert, jeżeli chodzi o kwatery prywatne w Ciechocinku jest bardzo duża. Oczywiście w takim wypadku zagwarantowany jest tylko nocleg bez wyżywienia oraz zabiegów w sanatorium.

Jak znaleźć najlepsze miejsce na wypoczynek w Ciechocinku? W wyborze konkretnej oferty bardzo pomocne są specjalne strony internetowe, które uwzględniają najważniejsze informacje, a mianowicie cenę, odległość od najbliższych sanatoriów oraz innych punktów, takich jak parki czy sklepy. Jedną ze stron zbierającą informację odnośnie noclegów w Ciechocinku jest Eholiday. Bez wątpienia strony tego typu są bardzo dużym ułatwieniem dla wszystkich poszukujących miejsca, w którym się zatrzymają. Na wspomnianej stronie wystarczy zaznaczyć, jakie udogodnienia nas interesują – przykładowo jeżeli chcemy wynająć kwaterę z basenem oraz możliwością zabrania zwierząt, wystarczy, że zaznaczymy odpowiednie pola. Kombinacji jest oczywiście dużo więcej, a wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Oferta wypoczynkowo-rehabilitacyjna

Ze względu na swoją specyfikę Ciechocinek jest bardzo często wybierany przez wszystkich tych, dla których priorytetowa jest rehabilitacja. W takim przypadku do wyboru są specjalne ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, hotele uzdrowiskowe oraz sanatoria. Za tego typu miejscami przemawia fakt, że w cenie pobytu mamy wliczony pakiet wypoczynkowo-rehabilitacyjny. Przykładowo, sześć noclegów w jednoosobowym pokoju w Hotelu Uzdrowiskowym St. George to koszt 1500 złotych. W przypadku pokoju dwu- lub trzyosobowego, kwota na jedną osobę jest oczywiście jeszcze niższa. W skład takiego pakietu wchodzą śniadania, obiady i kolacje, ale także takie zabiegi jak peelingi, masaże relaksacyjne, okłady z błota czy zabiegi w kapsule Alpha.

Jest to tylko przykładowa oferta, ponieważ w Ciechocinku jest ich bardzo dużo, ale jak widać kompleksowy pakiet wypoczynkowy można znaleźć w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie każdy jest jednak zainteresowany wszystkimi dostępnymi zabiegami. Wtedy, bardziej opłacalne może okazać się wynajęcie kwatery i wykupienie poszczególnych zabiegów. Która opcja będzie bardziej opłacalna? Przed podjęciem decyzji należy przeanalizować obydwie i wybrać tę najlepszą. Ponadto warto wiedzieć, że od czasu do czasu ośrodki wypoczynkowe oferują specjalne zniżki. Często są one przeznaczone dla konkretnych grup, jak chociażby seniorzy. Zniżki oscylujące w granicach 5-15% mogą być dodatkowym magnesem dla turystów, a także przewagą nad wspomnianymi kwaterami prywatnymi, które zazwyczaj mają z góry ustalone ceny.

Ceny zabiegów – najtaniej w pakietach!

Jedno z najczęstszych pytań w przypadku wyjazdu do takich miejsc jak Ciechocinek dotyczy oczywiście ceny zabiegów. Przykładowo kąpiel solankowa, to koszt średnio 12-20 złotych, a za okłady z pasty borowinowej przyjdzie nam zapłacić około 15 złotych. Warto jednak zaznaczyć, że wiele ośrodków w Ciechocinku oferuje specjalne zniżki polegające chociażby na tym, że w przypadku drugiego i każdego kolejnego takiego samego zabiegu cena jest niższa. Czasami istnieje również możliwość wykupienia pakietu, który można wykorzystać podczas całego pobytu, co zdecydowanie będzie tańszą opcją. Oczywiście nie sposób wypisać wszystkich zabiegów, jakie dostępne są w ofertach pensjonatów i sanatoriów. Najprostszym sposobem będzie porównanie cenników konkretnych sanatoriów czy innych ośrodków oferujących tego typu zabiegi i wybranie najbardziej atrakcyjnej oferty.

Jak widać jeżeli interesują cię tanie noclegi w Ciechocinku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby takowe znaleźć. Zwiedzanie urokliwych miejsc w Ciechocinku, podziwianie tężni solankowych oraz relaks podczas zabiegów nie musi być wielkim obciążeniem dla twojego budżetu, a z pewnością będzie to potężny zastrzyk energii i zasłużony relaks w wyjątkowym miejscu, jakim jest Ciechocinek.

Hotel, sanatorium, a może kwatera prywatna? Niedrogi wyjazd do Ciechocinka? To możliwe!, 8.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>